• Ana Sayfa
  • Hakkımızda
  • Kurumsal
  • Diğer Faaliyetlerimiz

Diğer Faaliyetlerimiz

Privredna Banka Sarajevo d.d (PBS)

KIRLIOĞLU, Bosna-Hersek’te bulunan ve
Bosna-Hersek’teki en büyük yerel bankalardan birisi konumunda olan PBS Banka’nın %12,68 oranına karşılık gelen hisselerinin sahibi konumundadır.

Bosna-Hersek genelinde toplamda 15 şubesi bulunan PBS Banka’nın 5'er kişiden oluşan yönetim kurulunda ve denetim kurulunda şirketimiz, birer üye ile temsil edilmektedir.

Privredna Banka Sarajevo (PBS), mevduat kabulü dâhil tüm ticari bankacılık lisanslarına sahiptir. Privredna Banka Sarajevo payları, Saraybosna Borsası’na (Sarajevo Stock Exchange-“SASE”) kote edilmiş ve payları “BORBRK3” kodu ile SASE’de işlem görmektedir.

Privredna Banka Sarajevo (PBS), resmi web sitesine ulaşmak için www.pbs.ba tıklayınız.

Privredna Banka Sarajevo d.d (PBS)

Yenilenebilir Enerji

KIRLIOĞLU ilk adımlarını 2017 yılında attığı; geleneksel enerji kaynaklarının giderek tükenmesiyle tüm dünyada önemi artan ve var olan kaynakların kullanımıyla tekrar üretilebilen doğa dostu enerji kaynağı “Yenilenebilir Enerji” sektöründe her zaman yenilikçi, atılımcı, girişimci ruhla çalışarak gelecek nesillere daha güzel bir dünya bırakmayı hedeflemektedir.

Bu kapsamda mülkiyeti şirketimize ait olan İzmir ili, Tire ilçesi, Alacalı mahallesi, No:25 adresindeki
115.079 m² alana kurulu 6,9 MW kapasiteli Güneş Enerjisi Santrali tamamlanarak 31.07.2017 tarihinde üretime başlamıştır ve bugüne kadar kesintisiz olarak elektrik üretmeye devam etmektedir.

Yenilenebilir Enerji
E-Bültene Katılın
Kırlıoğlu ile ilgili yenilik ve gelişmelerden haberdar olun.