tuzla evden eve nakliyatavcılar evden eve nakliyat bahçelievler evden eve nakliyatkartal evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyatkadiköy evden eve nakliyat ümraniye evden eve nakliyatbeylikdüzü evden eve nakliyat sultanbeyli evden eve nakliyatbahçeşehir evden eve nakliyat
entr

Haberler - Kırlıoğlu Patlayıcı

Osmangazi Üniversitesi Patlatma Semineri

Kırlıoğlu uzmanları tarafından 18 Kasım 2014 de Eskişehir Osmangazi Üniversitesin’de Patlatma semineri düzenlenmiştir…


Dumlupınar Üniversitesinde Patlatma Semineri

Kırlıoğlu uzmanları tarafından 4 Kasım 2014 de Kütahya Dumlupınar Üniversitesin’de Patlatma semineri düzenlenmiştir…


TUNNEL EXPO TURKEY – Tünel Yapım Teknolojileri ve Ekipmanları Fuarı

28-31 Ağustos tarihinde düzenlenen Türkiye’nin ilk tünelcilik fuarı, Tunnel Expo Turkey tünelcilik konusundaki dünyadaki son teknolojilerin sektörle buluşmasını sağladı.

Firmamızında katılımcı olarak yeraldığı fuarda sektörel gelişmeler izlenerek, ziyaretçilere faydalı bilgiler sunuldu.


Türkiye 19.Kömür Kongresi

21-23 Mayıs 2014 tarihleri arasında Dedeman Zonguldak otelinde yapılan Türkiye 19. Kömür Kongresinde kömürün aranmasından tüketimine kadar geçen süreçte kömür madenciliğinde yaşanan gelişmeler ve karşılaşılan sorunlar bilimsel verilerle tartışıldı. Ayrıca; sektördeki teknolojik gelişmelerin sergilendiği “Maden Makinaları ve Donanım Sergisi” de Kongre süresince ziyaretçilere açıktı.Firmamız Kongre boyunca ürünlerini sergiledi.


XI.Kayamek Bölgesel Kaya Mekaniği Sempozyumu

Afyon Kocatepe Üniversitesi ve Türk Ulusal Kaya Mekaniği Derneği tarafından 07-09 Mayıs 2014’de Afyonkarahisar’da düzenlenen 10.Kayamek Bölgesel Kaya Mekaniği Sempozyumu Kırlıoğlu standına bir çok ziyaretçiyi ağırladı.


2013 yılı vergi rekortmenleri sıralamasında ilk 100′de yer aldık…

Sektörde günden güne yeni yatırımlar ile büyüyen ve gelişen Şirketimiz 2013 yılında da Türkiye’nin vergi rekormentleri sıralamasında ilk 100′de ( Türkiye 96. ) yerini aldı.


Kırlıoğlu Uzmanları Patlayıcı Maddeler Eğitim Semineri Düzenledi

Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Maden Mühendisliği Bölümü tarafından 4 Mart 2014 Salı günü “Patlayıcı Maddeler Eğitim Semineri” düzenlendi. Mühendislik Fakültesi Konferans Salonunda gerçekleştirilen eğitime AKÜ Maden Mühendisliği Bölümü öğretim elemanları ve öğrencileri katıldı.

Kırlıoğlu Patlayıcı Maddeler Firmasından Maden Mühendisi Halil İbrahim İşçen, Maden Mühendisi Şahin Yüksel ve Maden Mühendisi Salih Tayfun Yılmaz’ın verdiği eğitim programı katılan öğrencilere sertifikaların verilmesi ve öğrencilerin sorularının cevaplanmasının ardından seminer sona erdi.


VII. Delme-Patlatma Sempozyumu

 

Eskişehir’de düzenlenen 5. Delme – Patlatma Sempozyumun’na katıldık.


EFEE 2013 Dünya Kongresi

Bu yıl Moskova’da 7. düzenlenen EFEE Dünya Kongresi’ne tek Türk firma ve “Altın Sponsor” olarak katılan Kırlıoğlu, standında konuklarını ağırladı. (http://web.efee.eu).


MINEX 2013